Online lekce
pro dvojice

Jsem specialistka na online výuku a vím, jak své studenty motivovat!

Nabízím lekce online pro dvojice spolu s materiály na míru pro každého – zaručuji vám, že se mnou vás jazyky budou bavit!

7b

Máte ve svém okolí parťáka, kolegu, kamaráda, maminku či sestru, kteří se stejně jako vy chtějí pustit do výuky nového cizího jazyka, případně si prohloubit již stávající znalosti? Nechce se vám do individuálních kurzů, protože máte omezené finanční možnosti nebo prostě jen nechcete studovat sami? 

Nezoufejte! Kromě kurzů pro jednotlivce mám ve své nabídce i kurzy pro dvojice, které mohou probíhat buď formou konferenčního hovoru (každý sedí doma u svého počítače a vzájemně se všichni tři propojíme přes Skype) nebo tak, že se studenti sejdou u jednoho počítače a učí se spolu z jednoho místa. A to nejlepší nakonec: cena kurzů je úplně stejná jako v případě jednotlivců, takže každý z vás zaplatí pouze polovinu běžné ceny, a ještě si spolu při studiu užijete plno legrace, a to se vyplatí! 😊

Vybrat si můžete z následujících zaměření
kurzů angličtiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny:

Obecný jazyk


Konverzace v daném jazyce na témata dle vašeho přání

Příprava na vybrané mezinárodní jazykové zkoušky

Příprava na maturitní zkoušky / didaktické testy

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ / VŠ

Obchodní jazyk (obchodní termíny, simulace telefonních hovorů, psaní obchodních e-mailů, prezentace)

Příprava na pracovní pohovor v daném jazyce

Vyzkoušejte lekci zdarma.

Zkušební lekce trvá 50 minut.

Standardní lekce 60 minut

Standardní lekce v délce 60 minut jsou vhodné pro studenty, kteří mají v úmyslu si prohloubit/osvojit jazykové znalosti na základě systematického a pravidelného studia. 60minutové lekce jednou až dvakrát týdně preferují na základě mých zkušeností studenti, pro něž jsou delší lekce komplikované z hlediska času či udržení pozornosti. Součástí každé lekce je detailní psaný výstup (slovní zásoba, gramatika, texty na čtení, audio záznamy aj.), který vytvářím již během lekce a jenž posléze obdržíte na e-mail jako přehledný studijní materiál.

800 Kč / 1 lekce

nebo 8 000 Kč / 10 lekcí

Ušetřete 1000 Kč a objednejte si výhodný balíček 10 lekcí

7 000 Kč (700 Kč / 1 lekce)

Zkrácené lekce 45 minut

Během zkrácených lekcí o délce 45 minut je dostatek prostoru pro konverzaci i systematické upevňování gramatických pravidel. Součástí každé lekce je detailní psaný výstup (slovní zásoba, gramatika, texty na čtení, audio záznamy aj.), který vytvářím již během lekce a jenž posléze obdržíte na e-mail jako přehledný studijní materiál

700 Kč / 1 lekce

nebo 7 000 Kč / 10 lekcí.

Ušetřete 1 000 Kč a objednejte si výhodný balíček 10 lekcí

6 000 Kč (600 Kč / 1 lekce)

Chcete se se mnou učit

některý z výše zmíněných jazyků nebo využít dalších služeb?

Neváhejte mě kontaktovat a dohodneme se na termínu první zkušební lekce ZDARMA (50 minut), kde si navzájem sdělíme další podrobnosti, ukážeme si, jak by výuka probíhala a probereme vaše individuální požadavky.