Reference

Pokud vás zajímá, co na online lekce se mnou říkají mí bývalí či stávající studenti, můžete si přečíst následující reference.

10b
DRAHOMÍRA R.
VEDOUCÍ KANCELÁŘE, EXEKUTORSKÁ KOMORA HODONÍN
Read More
Elišku jsem našla na webu doucuji.cz a musím říct, že je prostě úžasná. Vyučuje mě relativně krátkou dobu (cca 5 měsíců) italštinu a jsem nadšená. Mám možnost srovnání, protože není moje první lektorka italštiny, ale je rozhodně nejlepší. Italštinu se sice učím je pro radost, ale chci ji umět dobře a Eliška umí perfektně vysvětlit gramatiku a vše okolo a nevadí jí, když musí některé věci opakovat i několikrát, než to pochopím. Hrozně ji obdivuji, kolik trpělivosti a znalostí má. Za tu krátkou dobu mě naučila tolik nových věcí a našla styl výuky, který vyhovuje přímo mně. Nebyla jsem velký zastánce výuky přes SKYPE, ale další věc, která mi začala vyhovovat. Její hodiny jsou v pohodě a v klidu, jsou i plné humoru, což je potřeba, když to do hlavy nejde tak, jak má. Dává si velkou práci s přípravou na každou hodinu a s následnou přípravou domácích úkolů. Asi je zbytečné psát to, co píší všichni, kdo se s ní učí jazyk, takže já si dovolím použít jednu větičku, co Eliška řekla, když jsem s ní začínala a vysvětlovala jí, proč chci umět italsky a myslím, že to vystihuje úplně přesně: "Italština a Itálie je pro tebe vášeň – la passione …." A to jsou jazyky pro ni a proto je tak skvělá při jejich výuce, protože je to její vášeň.
Tereza a Míša
maminky na mateřské dovolené
Read More
Jsme dvě kamarádky - věčné začátečníce - a rozhodly jsme se po 20 letech oprášit základy AJ. Na Elišku jsme narazily přes web doucuji.cz, kde se nám sama ozvala na inzerát a i přes mnoho odpovědí jsme si vybraly právě ji a byla to výborná volba! Eliška je velmi empatická, vše se nám snaží vysvětlit, probíráme jak gramatiku, tak i hlavně mluvíme, což je u nás největší problém. Výhodou je, že lekce s Eliškou máme odkudkoliv kdykoliv přes Skype a jsme schopny se spojit i z více počítačů (jsme 2 na lekci). Jsme s Eliškou velmi spokojeny a můžeme ji jen doporučit. Je to profesionálka, která má své lekce výborně propracované a vždy dostaneme z dané hodiny zápisky a úkol, za které jsme velmi rády. Moc děkujeme. 🙂
JANA M.
POLICISTKA
Read More
Dobrý den, chtěla bych se zde vyjádřit a ohodnotit výuku AJ s lektorkou Eliškou. Dlouho jsem nemohla nikoho najit, kdo by vyučoval Aj v nepravidelné době a starého člověka, který již nemá takové chápání na učení. Vyzkoušela jsem vice lektorů, ale žádná hodina nebyla tak zajímavá která by mě uspokojila. Hodině přes Skype jsem nevěřila. Na zkušební hodině jsem měla možnost poznat Elišku, kdy její hodina a forma její výuky byla pro mě velice dobrá. Atmosféra při hodině je naprosto idealni, vše v klidu bez jakýchkoliv zábran. Vysvětlení látky pro méně chápající perfektní. Není ji lhostejné, když není učivo pochopené, vrací se k tématům a látku probírá dokud není spokojená s výsledkem. Pracuje s elánem, je trpělivá. Úkoly, které dostávám vždy zkontrolujte. Na její hodiny se vždy těším. Přeji ji mnoho spokojených žáků jako jsem já. Lektorkou ELIŠKU doporučuji všem, je prostě skvělá!
Simona P.
Executive Director, European School of Business & Management SE
Read More
Kurzy s Eliškou mohu bez váhání doporučit. Je obrovský profesionál a neskutečně milý člověk. Online kurz je možné absolvovat kdykoli a odkudkoli, což oceňuji. Jedná se o moderní a velmi efektivní způsob výuky jazyků, který mi naprosto vyhovuje. Jednotlivé hodiny Eliška sestavuje individuálně dle mých konkrétních potřeb a z každé z nich obdržím podklad, takže si nemusím dělat zápisky a mohu soustředit se na konverzaci. Proto jsou hodiny velmi přínosné a jsou pro mne radost.
Marcela a Kateřina
hospodářka ve školce, Řevnice + kosmetička, Řevnice
Read More
Děkujeme Elišce za hodiny italštiny, které jsou pro nás velkým přínosem jak v soukromém, tak pracovním životě. Lekce jsou v podání Elišky velice zábavné, takže se na každou z nich velice těšíme. Vítáme formu výuky přes SKYPE, který nám ušetří čas. Další výhodou je, že na monitoru ihned vidíme poznámky, které máme po hodině k dispozici na e-mailu. Tato metoda nám vyhovuje nejvíce ze všech metod, které jsme doposud vyzkoušely. Máme s mojí sestrou společné hodiny a je to nejlepší, co jsme mohly zvolit. Nejen že se vzájemně doplňujeme, ale hlavně se s Eliškou i hodně zasmějeme.
Lukáš J.
úspěšný absolvent Hotelové školy Radlická, Praha
Read More
Vyhledal jsem Elišku, aby mi pomohla připravit se k maturitě z angličtiny. Zatím jsme spolu měli jen pár lekcí. Nečekal jsem, že mě učení bude tak zajímat. 😀 Popravdě mě angličtina ve škole moc nebavila, ale Eliška to dokáže podat tak, že to nadchne snad úplně každého. Hned je to lepší pocit, když dostanu dobrou známku a přitom ani nic neopíšu 😀 A co je pro mě snad úplně mejdůležitější je to, že je to snad první "učitel" který mě k maturitě motivuje.
Jiří Š.
úspěšný absolvent Filozofické fakulty, UK v Praze
Read More
Elišku můžu jednoznačně doporučit. Vyzařuje z ní pozitivní energie a entuziasmus. Cizí jazyky opravdu umí a baví ji, což dokáže přenést i na své studenty, se kterými udržuje přátelský vztah a tudíž i komunikace s ní je naprosto bezproblémová. Mě osobně výborně připravila ke zkoušce z angličtiny na úrovni B2+, kterou jsem zdárně absolvoval, ačkoliv jsem tomu už ani sám nevěřil
Kristýna K.
studentka gymnázia
Read More
Za dva roky, co mě Eliška učí španělštinu a angličtinu, mi výuka cizích jazyků přirostla k srdci, neskutečně mě baví a můžu říct, že tuto aktivitu řadím mezi své hlavní a nejoblíbenější koníčky. Je to jen díky Elišce a jejímu způsobu učení. Moc mi vyhovuje, že Eliška vše píše na sdílenou obrazovku a já můžu pozorně poslouchat a nezabývat se zápisky. Celou lekci, která je vždy zpracována velmi přehledně, mám poslanou na email a poté se učím na další hodinu, na kterou se vždy moc těším.
Kristýna B.
online lektorka francouzštiny a malířka
Read More
Eliška je dokonalá profesionálka a skvělá lektorka. Okamžitě na ní poznáte, že cizími jazyky žije každá buňka jejího těla. Její lekce jsou vždy skvěle připravené. Jelikož sama učím jazyk přes Skype, moc dobře vím, kolik se za každou naší hodinou skrývá práce - nejde jen o 60 minut strávených interakcí se studentem. Spoustu času a péče věnuje i přípravě lekce, zpracování výstupu a vytvoření domácího úkolu. Eliška lekci studentovi ušije na míru, má vypracovaný skvělý systém, a to jak po stránce obsahové, tak grafické. Záleží jí na tom, aby materiály, které studentovi předá, byly jasné a přehledné. Pro dva studenty neexistují dva stejné výstupy z lekce, Eliška naprosto respektuje individualitu studenta. Velice obdivuji i její hlubokou znalost jazyka - dokáže například upozornit na rozdíly v používaní "španělské" a "latinskoamerické" španělštiny. V neposlední řadě pak oceňuji i naprostou pohodu, která panuje v našich hodinách, Eliška je úžasně pozitivní a veselý člověk a v hodinách se velmi často od srdce zasmějeme. Na každou naši lekci se vždy velmi těším a Elišku všem vřele doporučuji.
Karel M.
NET Development Team Leader, Home Credit International
Read More
Na výuce s Eliškou se mi mimojiné líbí, že ač přes přátelský přístup je velmi metodická a vytrvale procvičuje části jazyka, které se mi v hlavě na a ne udržet. Je skvělé, že výsledkem každé lekce je kromě nabytých znalostí i Word s procvičovanými tématy.
Jakub J.
úspěšný absolvent Československé akademie obchodní Dr. E. Beneše, Praha
Read More
S výukou přes SKYPE jsem velice spokojený, nemusím nikam dojíždět za lektorkou, mohu zůstat ve svém pohodlí domova. Lektorka Eliška je velice příjemná a vstřícná. V jazycích se velice dobře orientuje a vždy ví o čem mluví. Vždy mi skvěle dokáže objasnit problém, který v danou chvíli mám a výborně problémovou látku naučí. Pokud zrovna žádný problém nemám nebo si zapomenu potřebné materiály k výuce, pokaždé má něco v zásobě. Myslím si, že bez ní bych do dalšího ročníku nepostoupil.
Helena P.
vedoucí finančního oddělení, Gebrüder Weiss spol. s.r.o.
Read More
Španělština s Eliškou je prima. Všechno krásně vysvětlí, na čase se dohodneme, je vidět, že ji učení těší a tím pádem baví i mě!

Vyzkoušejte lekci zdarma.

Zkušební lekce trvá 50 minut.

Lucia D.
fitness trenérka/odborný rada, Státní energetická inspekce
Read More
Po klasické výuce v různých jazykových kurzech, kde většina lektorů volí metodu učebnic a cvičení, jsem se rozhodla pro individuální výuku právě s Eliškou. A udělala jsem moc dobře! Hodiny s ní jsou velmi pestré, mají koncepci a posouvají člověka dál. Eliška naslouchá potřebám svého studenta, respektuje jeho cíle a hledá cesty, jak jich nejlépe dosáhnout. Přes osobní přístup a snahu vyjít vstříc neslevuje ze svých požadavků a nutí studenta pracovat. Zajímá ji zpětná vazba a v dalších hodinách ji zohledňuje. Výuka je opravdu efektivní a výsledky jsou vidět a hlavně slyšet 🙂 Jsem nadšena možností výuky přes Skype, protože mi umožňuje zdokonalovat se v angličtině odkudkoliv. S úsměvem, radostí a zaručeným výsledkem!
Tereza P.
manažerka v Guest Relations, hotelový průmysl
Read More
K rozhodnutí vyzkoušet výuku cizích jazyků prostřednictvím online kurzů Elis mě vedlo několik faktorů. Mezi ty nejdůležitější patřily hlavně velice omezená až prakticky neexistující nabídka individuální výuky italského jazyka v mém regionu a také skutečnost, že exitující nabídky jazykových škol se omezují pouze na kurzy od září, nikoliv po dobu letních prázdnin. Ceny klasických jazykových kurzů prostřednictvím jazykových škol by se navíc v kombinaci s náklady na dopravu vyšplhaly do výše, kterou jsem nebyla ochotna akceptovat, a to nemluvím o časové náročnosti dojíždění na každou takovou výuku. V časové nenáročnosti a možnosti studovat prakticky odkudkoliv je to studentům příjemné, spatřuji obrovskou výhodu jazykových kurzů vedených online a domnívám se, že cena online kurzu pod záštitou Elis je v tomto ohledu naprosto adekvátní. U Elis si zejména cením osobního přístupu, který je zaručen výukou jeden na jednoho, tedy pouze student a lektor, mezi nimiž probíhá neustálá diskuse. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že v rámci jazykových kurzů Elis je kladem vysoký důraz na individuální přístup ke každému studentovi a tempo výuky stejně jako materiály a způsob výuky samotné je sestaven na míru studujícímu. Každá otázka je vždy zodpovězena a není problém se kdykoliv vrátit k látce již probrané. Studijní materiály má student k dispozici ihned po skončení výuky. A jsou v elektronické podobě. Student tedy není nucen k nákupu jiných výukových materiálů. Téma lekce je vždy dáno předem, ale jak jsem již předeslala, lektorka vždy postupuje dle potřeb studenta. Rozšiřuje slovní zásobu, trpělivě vysvětluje gramatické jevy a formou cvičení upevňuje již probranou látku. Za obrovský přínos výuky pod taktovkou Elišky Podlešákové považuji její neutuchající snahu o zpestřování výuky a její pozitivní přístup, který je každému studentovi nápomocný při zdolávání, v jeho očích mnohdy obtížně zvládnutelné, látky. Pokud jste obdobně jako já pracovně vytíženi, nechcete strávit hodiny dojížděním na výuku a dáváte přednost individuálním lekcím před skupinovými, pak jednoznačně doporučuji zvolit online jazykové kurzy. Pakliže navíc hledáte trpělivého lektora se smyslem pro humor a citem pro jazyk, pak by pro vás Elis jazykové online kurzy měly být jasnou volbou. S přáním příjemného dne odkudkoliv.
Kačka B.
studentka Střední zdravotnické školy
Read More
Kurzy s Elis můžeme s taťkou bez váhání doporučit. Je aktivní, šikovná lektorka s výbornými pedagogickými schopnostmi a pozitivním přístupem k studentovi. Pečlivě píše nová slovíčka, příkladové věty, připraví úkoly na opakování z minulé hodiny přesně podle potřeb. Elišku všem doporučuji.
Katarína D.
slovenská katolická básnířka, publicistka a překladatelka
Read More
Eliška je velice dobrá, aktivní, chytrá lektorka s výbornými pedagogickými schopnostmi a pozitivním přístupem k studentovi. Absolutně doporučuji. Na Skype pracuje se zobrazením své obrazovky, pečlivě píše nová slovíčka, příkladové věty, připraví úkoly na opakování z minulé hodiny přesně podle potřeb studenta. Potřebovala jsem jazykovou průpravu před cestou do španělskojazyčné země a hodiny s Eliškou přesně splnily svůj účel. Opravdu skvělá paní lektorka, podle mých představ, vřele doporučuji na španělštinu a nepochybuji o dalších jazycích
Julie L.
úspěšná absolventka Česko-italského jazykového gymnázia, Praha
Read More
S výukou po SKYPU jsem bylo moc spokojená, vše probíhalo bez problémů, kvalitní výklad, pro obě pohodlné. Díky Elišce jsem udělala maturitu z italského jazyka! 🙂
Tereza G.
účetní, Gebrüder Weiss spol. s.r.o.
Read More
Výuka přes SKYPE je moje první zkušenost s touto vyučovací metodou a jsem naprosto nadšená. Člověk nemusí nikam cestovat a výuku si užívá v klidu doma. Samozřejmě záleží na lektorovi a musím říci, že jsem opravdu velice ráda, že jsem potkala Elišku. Konečně jsem našla lektora, který nepreferuje klasickou výuku – učebnice-cvičení, připravuje sám podklady ke gramatice, články k určitému tématu, které pak rozebíráme, a slovíčka se tím učím v praxi a lépe si je zapamatuji. Všechny poznámky Eliška zapisuje do souboru, který během výuky vidím – používáme sdílení obrazovky. Soubor mi pak po výuce zašle i s ostatními materiály a já mám podklady ke studiu. Již jsem několikrát s angličtinou začínala a až nyní mohu říci, že mi výuka NĚCO přináší a vidím pokroky. Všem výuku doporučuji!!
Jana H.
online lektorka anglického a německého jazyka
Read More
Když jsem paní Elišce Podlešákové během našich společných hodin německého jazyka navrhla, že bych se u ní chtěla na oplátku učit italsky, protože jsem se tuto řeč chtěla učit již dlouhou dobu, měla jsem trochu o bavy, jak to spolu vzhledem k mé zrakové vadě zvládneme. Jsem totiž zcela nevidomá. Hned při první hodině jsem však byla příjemně překvapená tím, jak bylo vše dobře připraveno a zorganizováno. Během výuky jsme doladily pár maličkostí a musím říct, že jsem velmi spokojená. Zejména mi vyhovuje to, že paní Podlešáková stíhá ve svých hodinách zapisovat vše, co během výuky probere a na konci hodiny pošle soubor se všemi jejími poznámkami, který poté slouží jako učební materiál místo učebnic. Oceňuji také to, že paní Podlešáková učí klasickou metodou, nesnaží se ve výuce používat moderní metody, které nám vnucovali na pedagogické fakultě a které mi vůbec nevyhovují.

Chcete se se mnou učit

některý z výše zmíněných jazyků nebo využít dalších služeb?

Neváhejte mě kontaktovat a dohodneme se na termínu první zkušební lekce ZDARMA (50 minut), kde si navzájem sdělíme další podrobnosti, ukážeme si, jak by výuka probíhala a probereme vaše individuální požadavky.