Individuální
online lekce

Jsem specialistka na online výuku a vím, jak své studenty motivovat! Nabízím online lekce pro jednotlivce spolu s materiály na míru pro každého studenta – zaručuji vám, že se mnou vás jazyky budou bavit!

4b

Pokud i vy patříte ke studentům, které demotivují skupinové kurzy a dáváte přednost individuálnímu přístupu, jste na správném místě! Během lekcí se zcela přizpůsobím vašim potřebám a požadavkům a do studia vás nadchnu!

Vybrat si můžete z následujících zaměření
kurzů angličtiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny:

Obecný jazyk


Konverzace v daném jazyce na témata dle vašeho přání

Příprava na vybrané mezinárodní jazykové zkoušky

Příprava na maturitní zkoušky / didaktické testy

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ / VŠ

Obchodní jazyk (obchodní termíny, simulace telefonních hovorů, psaní obchodních e-mailů, prezentace)

Příprava na pracovní pohovor v daném jazyce

Vyzkoušejte lekci zdarma.

Zkušební lekce trvá 50 minut.

Standardní lekce 60 minut

Standardní lekce v délce 60 minut jsou vhodné pro studenty, kteří mají v úmyslu si prohloubit/osvojit jazykové znalosti na základě systematického a pravidelného studia. 60minutové lekce jednou až dvakrát týdně preferují na základě mých zkušeností studenti, pro něž jsou delší lekce komplikované z hlediska času či udržení pozornosti. Součástí každé lekce je detailní psaný výstup (slovní zásoba, gramatika, texty na čtení, audio záznamy aj.), který vytvářím již během lekce a jenž posléze obdržíte na e-mail jako přehledný studijní materiál.

800 Kč / 1 lekce

nebo 8 000 Kč / 10 lekcí

Ušetřete 1000 Kč a objednejte si výhodný balíček 10 lekcí

7 000 Kč (700 Kč / 1 lekce)

Zkrácené lekce 45 minut

Během zkrácených lekcí o délce 45 minut je dostatek prostoru pro konverzaci i systematické upevňování gramatických pravidel. Součástí každé lekce je detailní psaný výstup (slovní zásoba, gramatika, texty na čtení, audio záznamy aj.), který vytvářím již během lekce a jenž posléze obdržíte na e-mail jako přehledný studijní materiál.

700 Kč / 1 lekce

nebo 7000 Kč / 10 lekcí.

Ušetřete 1 000 Kč a objednejte si výhodný balíček 10 lekcí

6 000 Kč (600 Kč / 1 lekce)

Chcete se se mnou učit

některý z výše zmíněných jazyků nebo využít dalších služeb?

Neváhejte mě kontaktovat a dohodneme se na termínu první zkušební lekce ZDARMA (50 minut), kde si navzájem sdělíme další podrobnosti, ukážeme si, jak by výuka probíhala a probereme vaše individuální požadavky.