Individuální
online lekce

Jsem specialistka na online výuku a vím, jak své studenty motivovat! Nabízím online lekce pro jednotlivce spolu s materiály na míru pro každého studenta – zaručuji vám, že se mnou vás jazyky budou bavit!

4b

Pokud i vy patříte ke studentům, které demotivují skupinové kurzy a dáváte přednost individuálnímu přístupu, jste na správném místě! Během lekcí se zcela přizpůsobím vašim potřebám a požadavkům a do studia vás nadchnu!

Vybrat si můžete z následujících zaměření
kurzů angličtiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny:

Obecný jazyk


Konverzace v daném jazyce na témata dle vašeho přání

Příprava na vybrané mezinárodní jazykové zkoušky

Příprava na maturitní zkoušky / didaktické testy

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ / VŠ

Obchodní jazyk (obchodní termíny, simulace telefonních hovorů, psaní obchodních e-mailů, prezentace)

Příprava na pracovní pohovor v daném jazyce

Vyzkoušejte lekci zdarma.

Zkušební lekce trvá 50 minut.

Standardní lekce 60 minut

Standardní lekce v délce 60 minut jsou vhodné pro studenty, kteří mají v úmyslu si prohloubit/osvojit jazykové znalosti na základě systematického a pravidelného studia. 60minutové lekce jednou až dvakrát týdně preferují na základě mých zkušeností studenti, pro něž jsou delší lekce komplikované z hlediska času či udržení pozornosti. Součástí každé lekce je detailní psaný výstup (slovní zásoba, gramatika, texty na čtení, audio záznamy aj.), který vytvářím již během lekce a jenž posléze obdržíte na e-mail jako přehledný studijní materiál.

700 Kč / 1 lekce

nebo 7 000 Kč / 10 lekcí

Ušetřete 500 Kč a objednejte si výhodný balíček 10 lekcí

6 500 Kč (650 Kč / 1 lekce)

Prodloužené lekce 90 minut​

Prodloužené lekce v délce 90 minut jsou vhodné pro studenty s hlubším zájmem o daný jazyk nebo pro ty, kteří chtějí udělat výraznější pokrok za kratší časový úsek. Během prodloužených lekcí je větší prostor pro konverzaci, která je velmi důležitou složkou rychlejšího si osvojení cizího jazyka. Součástí každé lekce je detailní psaný výstup (slovní zásoba, gramatika, texty na čtení, audio záznamy aj.), který vytvářím již během lekce a jenž posléze obdržíte na e-mail jako přehledný studijní materiál. Z cenového hledisky se jedná o výhodnější variantu než 60minutové lekce.

950 Kč / 1 lekce

nebo 9500 Kč / 10 lekcí.

Ušetřete 1 000 Kč a objednejte si výhodný balíček 10 lekcí

8 500 Kč (850 Kč / 1 lekce)

Chcete se se mnou učit

některý z výše zmíněných jazyků nebo využít dalších služeb?

Neváhejte mě kontaktovat a dohodneme se na termínu první zkušební lekce ZDARMA (50 minut), kde si navzájem sdělíme další podrobnosti, ukážeme si, jak by výuka probíhala a probereme vaše individuální požadavky.